Yarly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yarly

See on foorum neile kellele meeldib suhelda teistega, mängida rollimänge ja palju muud.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Lake Island - õuduste saar

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeEsm Juul 21, 2008 11:03 am

"Lake Island - õuduste saar", originaal "Lake Island - scary island"
Koos sõbraga tõlkisime ära, tema inglise kirjasõbra saadetud. Jutt räägib siis sellest, et üks klass läheb kooliaasta lõpus preemiareisile, saarele Lake Island. Ent neil pole aimugi, mis juhtuma hakkab. Jutt on kirjutatud n.ö. päevikuformaadis.


1.

Üle tüki aja saan jälle sukelduda oma armsasse Mõttemaailma, internetiblogisse, kus kirjutan oma juhtumustest. Ja, ma enam ei usu ise ka, mis minuga juhtus. Asi algas sellest, et mina, Heatherfieldi gümnaasiumis viienda klassi lõpetanud Sandy Sandstone, ja kogu ülejäänud klass koos õpetaja professor Macay'ga läksime preemiaekskursioonile. Saarele nimega Lake Island. Ja nüüd ma räägin mis seal juhtus.

Esimene päev ehk minek.
See sõi täiega närve. Kõigepealt, kool läbi. Pidinme koju minema, asjad pakkima ja kella viieks tagasi olema. Kõik korras sellega. Kooli juures bussi peale. Bussisõidu ajal midagi erilist ei juhtunud, peale selle, et poisid leidsid istmete alt kolm tigu. päeva lõpus sime sealt ära, ööbisime lennjaama motellis. Lennuki peal ka erilist ei juhtunud. Mõni oksendas. Ka mu pinginaaber, parim sõbranna Patty. Vastik. Aga saarel oli imelahe. Loodus oli NII kaunis. Aga saabumisel oli kell ka juba 8, ja pidime magama minema. Pisikesed bangalod olid kahekohalised, meie Pattyga olime koos. Öösel oli kuulda küll bangalo ümber imelike hääli, aga arvasime, et kohalikud imeloomad.
Kokkuvõte: esimene päev = väga igav.
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeEsm Juul 21, 2008 11:06 am

tundub päris hea kuid õiget arvamust veel öelda ei saa võibolla peale järgmist osa.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeEsm Juul 21, 2008 11:10 am

Tnx.
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeTeis Juul 22, 2008 9:23 am

Palun, palun.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeReede Juul 25, 2008 9:35 pm

ei oska ka veel seisukohta võtta kuid tahaks ikkagi juba teist osa lugema hakata :D
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeLaup Juul 26, 2008 5:34 pm

Sa alles lugesid esimest. lol
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeReede Aug 01, 2008 5:09 pm

no ja siis :ahh?:
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeReede Aug 01, 2008 5:22 pm

Ma Tõlgin sulle veidi.
lol= laugh at loud
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeLaup Aug 02, 2008 5:44 pm

Võiks millalgi jätkata ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeLaup Aug 02, 2008 9:08 pm

Ma teadsin juba ammu mida lol tähendab
ma mätlesin no ja siisi all seda et,no ja siis et alles lugesin esimest osa ma võin ju juba tahta teist osa :84:
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimePüh Aug 03, 2008 9:01 am

Ma ise ka ei saanud Kidaia jutust aru.
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeEsm Aug 04, 2008 11:57 am

Noh asi on lihtne, tavaliselt (enamasti9 ei sa Ardmiler sellistest väljenditest aru või arvab, et mul on lihtsalt üks l puudu jäänud.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeEsm Aug 04, 2008 4:48 pm

Aga vot võta näpust, seekord sain aru kuna Riivo kasutab seda väljendit päris palju.
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitimeNelj Aug 07, 2008 11:34 am

Või nii sa arened. (ok ma ei nori see oli naljana mõeldud)
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Sponsored content





Lake Island - õuduste saar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lake Island - õuduste saar   Lake Island - õuduste saar I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lake Island - õuduste saar
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Yarly :: Jutud :: Järjejutud ja Lühijutud-
Hüppa: