Yarly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yarly

See on foorum neile kellele meeldib suhelda teistega, mängida rollimänge ja palju muud.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Alexandre Dumas

Go down 
AutorTeade
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Alexandre Dumas Empty
PostitaminePealkiri: Alexandre Dumas   Alexandre Dumas I_icon_minitimePüh Juul 06, 2008 9:38 am

Ta on kirjutanud väga häid raamatuid nagu nt. "Kuninganna Margot" , "Krahvinna de Monsreau" , " Krahv Monte Cristo" , "Kolm musketäri" , "kakskümend aastat hiljem" , "Kümme aastat hiljem" , "Porthose poeg" jne...
Enamus neist nimedest on üks pikk sari nagu nt. "Kuninganna Margot" koosneb kolmest raamatust ja see jätkub veel "Krahvinna de Monsreau" kahe- kolme raamatuga.
Ka "kakskümend aastat hiljem" , "Kümme aastat hiljem" , "Porthose poeg" on "Kolm musketäri" järjed.
Raamatutes on juttu Prantsusmaa ajaloost ja sellel ajal elanud inimestest, Inimesi o kirjeldatud väga põhjalikult ja samamoodi ka kohti kus kõik aset võtab. Need on väga kaasatõmbavad raamatud ja meeldivad mulle väga.
kui teate veel mõnda Tema kirjutatud raamatut siis kindlasti öelge.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



Alexandre Dumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alexandre Dumas   Alexandre Dumas I_icon_minitimeNelj Juul 10, 2008 8:48 pm

Tean et oled mulle nendest rääkinud kuid ma ei ole neid lugenud
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

Alexandre Dumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alexandre Dumas   Alexandre Dumas I_icon_minitimeReede Juul 11, 2008 6:54 am

Üks triloogia on veel peale Margot ja Monsreau' d selle nimi on "Nelikümendviis"

Ja ma väga vabandan nende ees kes panevad tähele, et Monsreau on mul kindlasti valesti kirjutataud, Ja nagu te ehk aru saite oli Alexandre dumas prantsuse kirjanik.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Sponsored content





Alexandre Dumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Alexandre Dumas   Alexandre Dumas I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Alexandre Dumas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Yarly :: Kirjandus :: Soovitused-
Hüppa: