Yarly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yarly

See on foorum neile kellele meeldib suhelda teistega, mängida rollimänge ja palju muud.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 I don't know why you say good bye, I say hello!

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 10:09 pm

Teretereteretere.

Minu nimi on siis arvatavasti Siann, ja mu kasutaja nimi on... oota ma vaatan. Jah, see on Enawen, ja see ei tähenda absoluuuuuuuuuuudselt mitte midagi. Ma olen sündinud Pariisis, haiglas, nagu te kõik juba aimasite, kui te olete selle üle juba mõelnud, kuid seda ma tõesti ei arva. Ma olen elu aeg elanud Eestis, kui välja arvata, et ma kolisin Prantsusmaale kahe aastaselt, pärast üks aastat Eestis olemist, ning ma tulin tagasi sel aastal, mis on väga halvasti mõõdunud. Ma olen siis jah, elanud kogu elu Eestis, väla arvatud 9 aastat Pariisis, ehk Prantsuse pealinnas, kust ei voola jõgi "Rein". Mulle meeldivad tobedad asjad, näoteks see smail : :affraid: ja mulle ei meeldi see asi : :ahh?:
Minu lemmik värv on roheline natuke nagu selle smailil roheline : :võlur: "Olen Dalton!"
Lemmik loom on see loom, kes mulle haiget ei tee.
Lemmik toit on see, mis mulle maitseb
Lemmik ma ei tea mis on ma ei tea mis, ja ma arvan, kullakallis ma ei tea mis, et aitab natukene nüüd.

Ma olen natuke hull, eriti kui ma olen väsinud, ehk siis mis hetkel on, ainus asi on see, et ma ei VIITSI tõusta ja minna voodisse, mis on Eestis, Haapsalu lähistel, täpsemini lihula lähistel ja mis on Metskülas ja veel täpsemalt minu vanaema majas ja veel täpsemalt lakkas, ja veel täpsemalt seal, kus mina ei ole.
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimePüh Juul 06, 2008 9:28 am

Väga oma pärane kirjeldus :cant take eyes enamusest ei saa eriti aru, mulle meeldib!
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimePüh Juul 06, 2008 11:25 am

Oled kindel, et sa mina pole? Ma ajan ka sellist juttu :affraid: :lol!: :cant take eyes :võlur:
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimePüh Juul 06, 2008 12:12 pm

No olete sarnased siis.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Evanna
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Evanna


Female
Postituste arv : 128
Vanus : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Kuld : 530
Registration date : 10/06/2008

I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimePüh Juul 06, 2008 3:24 pm

Väga lahe jutt on. xD Ma tahaksin ka osata olla koomiline.
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimeEsm Juul 07, 2008 6:14 am

Sa võid ju kodus harjutada. :pig:
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimeEsm Juul 07, 2008 8:19 am

Koomiline? Kas mitte Kommiline?

Kommiline - Loom kes sööb ainult komme.
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitimeKolm Juul 09, 2008 6:23 am

Kommiline? Kust sa selle veel võtsid?
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Sponsored content





I don't know why you say good bye, I say hello! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I don't know why you say good bye, I say hello!   I don't know why you say good bye, I say hello! I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
I don't know why you say good bye, I say hello!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Yarly :: Muu :: Endast-
Hüppa: