Yarly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yarly

See on foorum neile kellele meeldib suhelda teistega, mängida rollimänge ja palju muud.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\

Go down 
AutorTeade
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

/m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ Empty
PostitaminePealkiri: /m*-*/m.Kidaia. /m*-*/m   /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ I_icon_minitimeNelj Juun 19, 2008 6:10 pm

*Kuidas küll alustada*
Eesnimi on Kätlin hüütakse Kätuks (Teisi hüüdnimesi ei avalda), perekonnanime ei avalda aga üks vihje see on pikk ja sellega saab nalja. Ma olen 170,5 cm pikk mul on vesihallid silmad ja tume blondid juuksed mis ulatuvad õlgadeni (hetkel), Olen kondine ja see ei meeldi mulle muidu suht tavalise välimusega. Ma olen hetkel 13 aastat vana ja saan neljadeist aastaseks 23. juulil. Ma olen friik ja ei võta peaaegu midagi südamesse, sõima kui palju tahad. Ma armastan lugeda häid raamatuid, kui raamat ei meeldi siis ma panen selle riiulisse tagasi. mulle meeldib ka joonistada Pildid on üleval galeriis ( kasutajate omas un rohkem) Lemmik raamatuid on nii palju, et ei viitsi üles lugeda. Filme sama moodi. Minu lemmikloom on kass, kodus on kaks kassi
I Siiamikass- Ferdinand Hale Nässakas (Siin oli veel midagi) ja meie perekonna nimi. Kutsume Ferdiks.
II Segavereline- Jonny ja meie perekonna nimi. Kutsume Jonnyks või halliks.
Lemmiktegevus niisama logelemine, nimelt olen meeletult laisk. Foorum on päris normaalne inimesed on norm Õnnelik Kool ei meeldi tunnistan ausalt üless, et ma ei salli kooli see on nõme. hinded muidu enamuses viied, sest paremini ei viitsi.
*lühi kirjeldus minust*
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



/m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ Empty
PostitaminePealkiri: Re: /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\   /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ I_icon_minitimeReede Juun 20, 2008 12:07 pm

Lahe. Mul on ka sõber Kätlin, eks on sama vana :)
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

/m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ Empty
PostitaminePealkiri: Re: /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\   /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ I_icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 11:01 am

kena kokkusattumus.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Külaline
Külaline
Anonymous



/m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ Empty
PostitaminePealkiri: Re: /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\   /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ I_icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 10:05 pm

ütleme nii et mul on omad kogemused Kidaia sõimamisest ja ma võin teile vanduda et ta tõesti ei sõima vastu ka mitte ja see ajab tavaliselt närvi :D
aga muidu on taväga lahe sõbranna
temaga saab kogu aeg kõhud krampi naerda xD
lahe oled !!!
Tagasi üles Go down
Kidaia
Teie kõigi sõber :)
Teie kõigi sõber :)
Kidaia


Female
Postituste arv : 806
Vanus : 29
Asukoht : Suure-Jaani
Hüüdnimi : Kida, KS, KT, Kätu, Kit
Kuld : 960
Registration date : 28/05/2008

/m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ Empty
PostitaminePealkiri: Re: /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\   /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ I_icon_minitimeReede Juul 04, 2008 7:09 am

Ma tänan teid. Aga kui ma juba sõimama hakkan ei saa ma pidama, kahjuks.
Tagasi üles Go down
http://yarly.heavenforum.com
Sponsored content





/m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ Empty
PostitaminePealkiri: Re: /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\   /m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\ I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
/m\*-*/m\.Kidaia. /m\*-*/m\
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kidaia pildid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Yarly :: Muu :: Endast-
Hüppa: